Apie mus

Kelionių agentūra FOXtravel sveikina visus esamus klientus ir besiruošiančius pažinti dar nematytas šalis kartu su mumis!

FOXtravel susikūrė 2009 metais, susibūrus profesionaliai komandai, turinčiai ilgametę patirtį kelionių pardavimo ir turistų aptarnavimo srityje. Bendradarbiaudami tik su patikimais Lietuvos ir užsienio partneriais, savo klientams siūlome optimaliausius ir patikrintus kelionių variantus, kurių kainos bei kokybės santykis geriausias.

Sukaupta patirtis, įgūdžiai ir žinios, nuolatinis turizmo rinkos ir jos vartotojų poreikių analizavimas leidžia tinkamai pasirūpinti ir patyrusiais, ir pirmą kartą keliaujančiais. Rengdami kelionių pasiūlymus, visuomet prieš tai atliekame kruopščią atranką, atsižvelgdami tiek į turizmo specialistų, tiek į kitų vartotojų rekomendacijas ir atsiliepimus. Stengiamės, kad keliauti būtų malonu, patogu ir prieinama.

Mūsų paslaugos:
- Lietuvos ir užsienio operatorių poilsinių ir pažintinių kelionių pardavimas;
- lėktuvų, autobusų ir traukinių bilietų rezervavimas ir pardavimas;
- tarnybinių ir verslo kelionių planavimas (viešbučių rezervavimas, transporto, bilietų į parodas, konferencijas ir muges užsakymas);
- kelionių finansinių nuostolių draudimas (medicininių išlaidų, sveikatos, neįvykusios kelionės, bagažo ir kt.);
- dokumentų vizoms gauti tvarkymas;

Klientų patogumui mūsų svetainėje įdiegtas patogus kelionių paieškos ir rezervacijos modulis, padėsiantis užsisakyti norimą poilsio variantą greičiau, pigiau ir patogiau. 

Mes vertiname novatoriškumą, išskirtinumą, konkurencingumą ir siekiame suformuoti glaudų, ilgalaikį bei patikimą ryšį su vartotojais!

Kelionės į Koso salą Kelionės į Rodo salą Mokėk mažiau - keliauk dažniau! Rezervuok poilsį Lietuvoje ir užsienyje su nuolaida!