Apie JAE

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) - nuostabi,  stulbinančių projektų ir ypatingos elegancijos šalis. Kiekvienas iš septynių  emyratų turi nepaprastą savo legendą, įgyvendintą realybėje, ir kiekvienas iš jų šalies svečiui atveria savitą išskirtinį perlą.

Ramūs paplūdimiai ir saulė ištisus metus; ištaigingi viešbučiai mieste, Persijos įlankos ir Indijos vandenyno pakrantėje, įspūdingas arabiškos realybės patrauklumas - žmogaus rankomis sukurti stebuklai dykumoje ir jūroje.  Emyratų viešbučiai pribloškia savo architektūra bei paslaugų gausa, pramogų įvairovė stebina bet kokio amžiaus ir skonio poilsiautojus. Šioje šalyje yra viskas, ko reikia išties fantastiškam poilsiui! Rytietiškų vaišių skonių gausa, paplūdimio malonumų kaleidoskopas, parduotuvių karalystės su begaliniais lobiais ir naujausiomis vardinėmis kolekcijomis, juvelyriniai stebuklai ir neįtikėtinos nuolaidos prekybos festivalių metu - pasiklysti visame šiame dosnume taip paprasta!

Tai kūrybingas ir šiuolaikiškas, bet kartu nuodugniai sekantis tradicijomis kraštas. Jus pakerės nepaprasta daugybė naujovių, technologijų ir ilgaamžių papročių, saikingas rytietiškas griežtumas ir praktiškai neribojama fantazija naujų individualių projektų išradime. JAE- šalis-lobis, kurios viena svarbiausių vertybių yra unikalus svetingumas. Kviečiame Jus pailsėti Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir įvertinti išskirtinį aptarnavimą, papildytą moderniais technikos bei pramogų stebuklais ir pasiekimais.

Oficialus pavadinimas: United Arab Emirates (UAE) - Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)
Plotas: 83 600 kv. km
Vieta: Šiaurėje - Arabijos įlanka, rytuose- Omano sultonatas ir Omano įlanka, pietuose- Saudo Arabija ir Omano sultonatas, vakaruose- Kataras ir Saudo Arabija. 
Sostinė: Abu Dabis (Abu Dhabi)
Administracinė sistema: Emyratų sąjunga (nuo 1971 12 02), kurią sudaro 7 emyratai- Abu Dabis (Abu Dhabi), Dubajus (Dubai), Šardža (Sharjah), Adžmanas (Ajman), Um al Kuveinas (Umm al Quwain), Ras al Chaima (Ras al Khaimah), Fudžaira (Fujairah)
Didžiausias miestas: Dubajus
Politinė sistema: Konstitucinė federacija. Kiekvienas emyratas turi savo šeichą, municipalitetus ir departamentus
Prezidentas: Šeichas Khalifa bin Zayed Al Nahyan (Abu Dabio emyrato valdovas)
Viceprezidentas ir ministras pirminikas:
Šeichas Mohammed bin Rashin Al Maktoum (Dubajaus emyrato valdovas)
Tarptautiniai santykiai:
JTO (nuo 1971 m.), OPEK, Tarptautinio valiutos fondo, Pasaulinės prekybos organizacijos, AGCC nariai.
Gyventojai: 8,26 mln. (2010 m. duomenys), 16,5% - vietiniai arabai.
Piniginis vienetas: UAE dirhamas  - 1 AED (1 USD = 3,67 AED)
Valstybinė kalba: Arabų. Plačiai paplitusios anglų, urdų, hindi, farsi kalbos.
Valstybinė religija: Islamas (leidžiami visi kiti tikėjimai)
Raštingumas: 93%
Laikas: UTC + 4
Nepriklausomybės diena:
1971 m. gruodžio 2 d.
Nedarbo dienos: Penktadienis ir šeštadienis
Interneto kodas: .ae
Telefono kodas: +971

Kelionės į Koso salą Kelionės į Rodo salą Mokėk mažiau - keliauk dažniau! Rezervuok poilsį Lietuvoje ir užsienyje su nuolaida!